Navigatie
Neem contact op: +31 (0)411 - 615 700

Vacature: Mechanisch Monteur

Donderdag 21 Januari 2021

Mechanisch monteur

 

Kamplan B.V. is actief in het ontwerpen, installeren en servicen van geautomatiseerde voerinstallaties binnen de veehouderij in binnen- en buitenland. Te denken valt aan droogvoerinstallaties, brijvoerinstallaties, kalvermelkinstallaties, maar ook geautomatiseerde mestverwerkingsinstallaties.

 

Wij zijn volop in ontwikkeling en timmeren hard aan de weg met innoverende technieken en installaties. Dit betekent dat wij continu mooie, uitdagende projecten hebben!

 

Wij zijn op zoek naar een mechanisch monteur ter uitbreiding van ons team (werkgebied Nederland, België en incidenteel verder internationaal). Als monteur ben jij diegene die onze projecten zelfstandig (uiteraard met een hulplijn op de achtergrond) uitvoert. 

 

Jouw functie

Als mechanisch monteur voer je zelfstandig alle voorkomende mechanische werkzaamheden uit die voorkomen binnen onze installaties. Zo word je ingezet voor het leveren, monteren/installeren en onderhouden van de aandrijftechniek, pomptechniek en pneumatiek van de installatie(s). Iedere installatie is op maat gemaakt, dus elke keer sta je voor een nieuwe uitdaging! Jouw werkzaamheden bestaan uit:

 • je voert de voorbereidingen uit in onze werkplaats, waarbij je de mechanische onderdelen en componenten samen stelt tot een complete installatie conform de werkopdracht en/of tekening;
 • vervolgens leg jij de installatie aan bij de klant;
 • en uiteraard sluit je het project af door de installatie uitgebreid te testen en in bedrijf te stellen.

Na de oplevering van de installatie verzorgt Kamplan het servicen/onderhouden van de installatie(s). Ook dit is onderdeel van jouw werkzaamheden en dit betekent dat jij ingeroosterd wordt voor storingsdienst.

 

Jouw profiel

 • je hebt minimaal een afgeronde Mbo-opleiding, bij voorkeur in de richting van werktuigbouwkunde of mechatronica richting WTB;
 • meerdere jaren relevante werkervaring is een pré;
 • je beschikt over goede mondelinge beheersing van de Nederlandse én Engelse taal (onze klanten zijn internationaal);
 • je bent 40 uur per week beschikbaar;
 • je hebt geen bezwaar tegen het in tourbeurt draaien van een storingsdienst;
 • je bent in staat om een uitstekende relatie met onze klanten op te bouwen. 

 

Heb je niet de opleiding en/of werkervaring die wij zoeken, maar wil je graag het vak leren? Wij staan hier zeker voor open, dus neem gerust contact op om de mogelijkheden door te spreken!

 

Dit ben jij ook

 • je hebt affiniteit met de agrarische sector;
 • je staat open voor nieuwe technieken, je bent leergierig en wil innovatief meedenken (ervaring met LEAN is een pré);
 • je legt makkelijk contact en stelt de klanten(wens) centraal;
 • je kunt zowel zelfstandig werken als in teamverband;
 • je bent goed in het overzicht houden, zonder het oog voor detail te verliezen.

 


 

Werken bij Kamplan 

Werken bij Kamplan betekent werken in een groeiende organisatie waarin je een belangrijk onderdeel bent van het team bij de opzet, uitvoering en afronding van onze projecten. Je krijgt veel ruimte om zelfstandig aan de slag te gaan en je krijgt ondersteuning daar waar nodig. Wij stimuleren persoonlijke ontwikkeling en wij bekijken graag met jou jouw groeimogelijkheden binnen jouw functie en onze organisatie.

 

Verder zorgen wij uiteraard voor een goed, marktconform salaris, ontvang je 25 vakantiedagen (conform de Cao Metaal & Techniek) en zorgen we voor de (Brabantse) gezelligheid op de werkvloer door regelmatig uitjes, BBQ’s en vrijdagmiddagborrels te organiseren.

 

Een bedrijfsbus en telefoon zijn onderdeel van deze functie.

 

Interesse?

Wij vinden het voornamelijk belangrijk dat je past binnen ons team! Daarom maken wij graag kennis met jou onder het genot van een kopje koffie. Wij ontvangen hiervoor graag van jou je CV en een beknopte motivatie, welke je kunt sturen naar graciella@winkracht.hr onder de vermelding van ‘mechanisch monteur’.

Heb je vragen over deze vacature? Neem dan contact op met Graciëlla via tel. 06-21870358

 

***acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld***

Nieuws overzicht